12 Mayıs 2023

Başakşehir Okullarında Okçuluk Başarısı

İl genelinde yapılan Okullar Arası Okçuluk müsabakalarında okulumuz öğrencilerinden, Nihal Azra USLU Tekirdağ 1.si Gökçe MALÇEK Tekirdağ 3.sü olmuştur. Öğrencilerimizi ve okçuluk dersi eğitmenimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
12 Mayıs 2023

Türkiye Birincisi Başakşehir Okullarından

Okulumuz 8. sınıf öğrencilerinden Muhammed Yiğit Akdeniz, ülke genelinde yapılan deneme sınavında tüm soruları doğru yaparak Türkiye birincisi olmuştur. Öğrencimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
12 Mayıs 2023

Başakşehir Okulları Resim Yarışması Başarısı

Kapaklı ilçe genelinde düzenlenen “23 Nisan” konulu resim yarışmasında ilçede okulumuzu temsil ederek 2. olan öğrencimiz Mustafa Eymen Çakar’ı ve kendisine destek olan Görsel Sanatlar Öğretmenimiz Duygu Okuyan’ı başarılarından dolayı tebrik ederiz. Yarışmaya katılım sağlayan tüm öğrencilerimize emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.
15 Nisan 2023

Sportif Başarılarımız Hız Kesmeden Devam Ediyor

Okullar arası yapılan Oryantiring yarışlarında okulumuz ( Tekirdağ çapında) katıldığı bütün kategorilerde kupa kazandı. Yıldız erkekler Tekirdağ 2.si Yıldız kızlar Tekirdağ 3.sü Küçük kızlar Tekirdağ 3.sü Küçük erkekler Tekirdağ 4.sü oldu. Ayrıca bireysel madalyalarda, Ecrin Ertürk Tekirdağ 2.si ve Duru Selçuk Tekirdağ 3.sü olmustur. Ahmet hocamızı ve öğrencilerimizi yürekten kutluyoruz […]
15 Nisan 2023

Başakşehir Okullarında Atletizm Turnuvası Devam Ediyor

Okullar arası yapılan küçük kız ve erkekler atletizm yarışlarında okulumuz Küçük erkekler, Yüksek atlama Tekirdağ 3.lüğü, Top atma Tekirdağ 3.lüğü Küçük kızlar, Uzun atlama Tekirdağ 3.lüğü, Top atma Tekirdağ 4.lüğü madalyaları kazanmıştır. Öğrencilerimizi ve Öğretmenimizi Tebrik ediyoruz.
15 Nisan 2023

Başakşehir Okullarında Atletizm Turnuvası

Okullar arası yapılan atletizm yarışlarında okulumuz yıldız erkekler takım kategorisinde Tekirdağ 3.sü olmuştur. Öğrencilerimizden Demirhan Uygun: yüksek atlama Tekirdağ 1.si ve gülle atma Tekirdağ 3.sü, Ceylin Aşer: cirit atma Tekirdağ 4.sü, Beyazıt Zümbül: 60m Tekirdağ 3. sü olarak madalya almaya hak kazandılar. Ahmet Hocamızı ve öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.
15 Nisan 2023

Masa Tenisi Turnuvası

Okullar arası yapılan masa tenisi minikler takım şampiyonasında okulumuzu temsil eden Muhammed Yusuf Esen ve Mustafa Kerem Esen kardeşler bütün takımları yenerek şampiyon olmuştur. Beden Eğitimi Öğretmenimiz Ebru Hocamızı ve öğrencilerimizi gösterdikleri üstün çabalarından dolayı tebrik ediyoruz.
4 Nisan 2023

TINKERCAD Yarışması Kazananları Belli Oldu

Okulumuzun İlkokul öğrencileri arasında düzenlemiş olduğu TINKERCAD Yarışmasının kazananları belli oldu. Okulumuz 2/A sınıfı öğrencilerinden Derin Sezer yarışma 1. si, 2/B sınıfı öğrencilerimizden Mila İkizoğlu yarışma 2.si ve 4/A sınıfı öğrencilerimizden Merve Nur Ulusoy yarışma 3.sü olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
28 Mart 2023

Başakşehir Okullarında Badminton Başarısı

İl genelinde yapılan okullar arası küçük kız ve erkek badminton müsabakalarında, kızlarda TEKİRDAĞ 2.liği, erkeklerde de TEKİRDAĞ 3.lüğü alarak YİNE ÇİFTE KUPA kazandık. Ahmet Hocamızı ve öğrencilerimizi gösterdikleri üstün çabalardan dolayı tebrik ediyoruz.
28 Mart 2023

Başakşehir Okulları Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvasında

Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlemiş olduğu Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvasında Mangala Oyununda 8/B sınıfı öğrencilerimizden Muhammed Yiğit Akdeniz ilçe 1.si ve 7/B sınıfı öğrencilerimizden Yiğit Cevat Şengel ilçe 3.sü olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.