2015 yılında kurulan 'Özel Başakşehir Okulları' çağımızın ihtiyaç duyduğu insan modelini yetiştirebilmenin gayreti içinde bir eğitim anlayışı ile hizmetine devam etmektedir. Kurumumuz kısa süre içerisinde kalitesini ortaya koymuş ve kendisine gösterilen ilgi ve güvene başarıyla karşılık vermiştir.

Okullarımız, gelecek yılların ihtiyacına cevap verecek fiziki yapısı ve teknolojik imkanları ile ülkemizin gelecek nesillerini yetiştirmekte öncü bir kurum olarak eğitim öğretim hayatında yer almaya devam edecektir.

Amacımız; eğitime olan bakış açımızı insan yaşamanın her evresine yansıtabilmektir. Kurumumuz öğrencilerin bilgi deposu olması yerine bilgiye ulaşmayı bilen ve bilgiyi işleyerek hayata geçirebilen, bilgi teknolojilerini kullanabilen, yabancı dil ile iletişim becerilerini kazanmış, karakterli bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Özel Başakşehir Okulları, modern ve yenilikçi yaklaşımı ile herkes için sürdürülebilir gelecek hedefleyen KOZUVA ŞİRKETLER GRUBU’nun eğitim alanında ürettiği ayrıcalıklı bir değerdir.